Android:Netrunner Polska

Pełna wersja: Future Proof
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Na stronie FFG pojawiła się zapowiedź 6 dodatku:

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3929
Corporate War... ale to złagodzili, może i lepiej bo agenda była za mocna.

Ronin super Smile
Jestem mocno zawiedziony, bardzo liczyłem na przedruk tej agendy, ale nie osłabionej :evil: .
Jak wyglądała nie osłabiona wersja? Smile
[Obrazek: netrunner-corporate-war.jpg]
@Kostyr, chyba sobie w kulki jedziesz Smilenowe karty:

[Obrazek: ADN07-cardfan-01.png]

[Obrazek: ronin.png]

[Obrazek: dedicated-response-team.png]
Virus dla Shaperów hmm... dodatkowe karty z HQ? Ale nazwa na to nie wskazuje.Edit: Chyba jednak przedruk, [Obrazek: netrunner-deep-thought.jpg]
Jeśli już musieli coś zmieniać w CW to wolałbym żeby to było 12 ;c / 3 ;a / 1 AP.Jestem ciekaw, czy Faerie to przedruk

[Obrazek: netrunner-wild-card.jpg]
AjajajRonin mnie jara :-DChyba pozostanę wierny Jinteki do końca swoich dni Smile
Jakie zastosowanie miałby Faerie gdyby był przedrukiem czegoś takiego?Jinteki dostaje tyle możliwości że niebawem nie będzie się dało przewidzieć wszystkiego co robią, a co za tym idzie grać bezpiecznie jak do tej pory.
Ronin, nareszcie można przejść do ofensywy :!: :!: ;jin :evil:
Fajne preview, virus dla shapera, ronin i response straszne !!!
Lód weylandu, kolejna karta po to żeby nbn ją pożyczało. Trace po trasha i do tego rez 0, idealne dla nbn.

Dedicated response team, niby fajna karta ale do działania wymaga taga, o co nie tak łatwo, szczególnie w weylandzie. Za to idealnie kombi sie z data ravenem, nie strashujesz bez oberwania dmg, czyli kolejna karta weyland for nbn.

Ronin, świetna karta, jak sie uda ;a nazbierać to z neural empami kasuje runnera, problemem będzie tylko wystanie tych 2 tur.

Deep though, zakładając przedruk, niby umiejętność całkiem ok ale wartościowość marnowania 1MU u shapera tylko na podejrzenie wierzchniej karty jest co najmniej dyskusyjna, tym bardziej że jeszcze trzeba naładować tego wirusa.

Faerie, wydaje mi się ze też będzie przedruk, ale obniżą koszt podwyższania siły do 2. Nawet jeśli to i tak ciężko będzie przebić ninje.

Corporate wars jest bardzo fajne, na pewno zastąpi w wielu taliach PSF, szczególnie w HB
Co do lodu ;wey to należy zwrócić uwagę że to runner wybiera program do trashu. I tak wydaje się świetny, ciekawe tylko jaką ma siłę.DRT zadaje obrażenia dopiero gdy run się skończy, więc jeśli atak był na serwer z nim, wcześniej zostanie ztrashowany i nie zada dmg. W ;wey tag=dead jeśli runner nie ma pancerza, dlatego nie widzę miejsca na tą kartę. U ;nbn może byłby niezły gdyby był droższy do trashu. Ale za to rysunek jest świetny i ciekawie obrócony SmileRonin ważne że jest. Teraz runner ma zagwozdkę czy, ta karta z czterema zostawionymi ;a to Ronin czy Project Jungeburg. Fajnie sprawdza się ze Snare albo Fetal Ai, na dobitkę. Jeśli runner chce być bezpieczny, będzie teraz mega spowolniony.
Nie zapominajcie o tym starym info.

[Obrazek: ADN02-cardfan-01.png]
Project Beale wydaje się miażdżyć kulki jeśli zostanie podpompowany Psychographics z runnerem otagowanym przez Breaking News, Restructured Datapool czy Big Brothera. A wyciągnięty przez runnera warty dwa. Sorry jeśli gadam oczywistości, ledwo wczoraj skleiłem pierwszą talię i jeszcze nawet nią nie zagrałem a już chciałbym to do niej wrzucić Smile może zamiast PSF?
Takie wielokartowe kombinacje choć są możliwe to raczej ze względu na skomplikowanie rzadko wychdozą bo jednak przeciwnik przeszkadza i nie chce współpracować. Ja raczej project baele widzę w talii na szybkim scorowaniu agend bez tagowania. Stawiamy san san city grid i jedziemy co turę scorując agendę za 2/3 punkty, do jeszcze większego przyspieszenia można dorzucić trick of light ice wall, wtedy jesteśmy zdolni zdobyć jakąkolwiek agendę w 1 turze.
A widzisz, ja stosując tradycyjną karciankową terminologię zawsze byłem 70% Johnny i powiedzmy po 15% Timmy i Spike Wink jak na razie nie wyobrażam sobie grania SanSan, wydajesz klik i 6 kredytów a oszczędzisz ze trzy kredyty i kliki przez całą grę? Fakt, nie mam jeszcze pojęcia jak w tej grze działa tempo, muszę trochę pograć a nie teoretyzować Smile
Z san san city grid nie chodzi o oszczędzanie kredytów tylko o to że agenda nie musi przeleżeć na serwerze tury runnera.
No jasne, dzięki za uświadomienie. Coś mi świtało że chodzi o tempo Smile czyli jak próbuję złożyć fast advance bez Scorched Earth to powinienem znaleźć na tę kartę miejsce i hajs. Oraz sorry za offtop.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9